KARIERA

Pracuj z nami!

W związku z rozwojem działalności poszukujemy osób do pracy na stanowiskach:

KIEROWCA MIEDZYNARODOWY KAT. C+E

Siedziba firmy: Wyszków

Opis stanowiska i zadania:
• Baza firmy mieści się w Wyszkowie
• Kierowanie zestawami ciągnik siodłowy + naczepa lub samochód ciężarowy + przyczepa w ruchu międzynarodowym
• Przewóz po krajach UE bez Wielkiej Brytanii neutralnych ładunków całopojazdowych
• Możliwość realizowania transportów w kierunkach Rosja, Białoruś
• Pilnowanie dokumentacji transportowej
• Dbałość o najwyższą jakość wszelkich realizowanych zadań

Wymagamy:

• Prawo jazdy kat. C+E
• Co najmniej półroczne doświadczenie na stanowisku kierowcy kat. C+E w ruchu międzynarodowym – wymóg obowiązkowy.
• Aktualne badania lekarskie i psychotechniczne
• Karta kierowcy
• Ukończony kurs na przewóz rzeczy
• Odpowiedzialność i motywacja do pracy
• Pełnego zaangażowania i dyspozycyjności do pracy

Oferujemy:

• Pracę zgodną z obowiązującymi przepisami i zachowaniem norm czasowych
• Nowoczesny i komfortowo wyposażony tabor marki SCANIA, VOLVO, DAF
• Pojedyncza obsada
• Praca w cyklach: wyjazd z Polski na zachód, kilka transportów po terenie UE, powrót do Polski lub dla zainteresowanych załadunek na Rosję
• Organizację pracy w systemie zapewniającym co drugi weekend w domu, wyjazdy zazwyczaj 10-12 dniowe. Samochód przypisany do kierowcy.
• Możliwe planowanie: 10-12 dni po UE, pauza weekendowa w domu, wyjazd na Rosję na 5-6 dni, pauza weekendowa w domu.
• Możliwe są także inne systemy pracy – do ustalenia czy auto ma być przypisane do kierowcy czy nie.
• Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o prace o pełny etat
• Atrakcyjny, klarowny oraz konkurencyjny system wynagrodzenia podstawa plus dniówki.
• Wynagrodzenie wypłacane w terminie, doceniające zaangażowanie i ekonomiczną jazdę,
• Możliwość zawarcia dodatkowego ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
• Dobrze wyposażone zaplecze socjalne w: kuchnie, łazienki
• Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole oraz indywidualne podejście do każdego pracownika

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

Jeżeli jesteś osobą o ponadprzeciętnych umiejętnościach i motywacji do pracy, potrafisz zorganizować czas pracy swój i kierowców, spełniasz wymagania, które opisujemy w ogłoszeniu i chcesz się dalej rozwijać razem z nami to czekamy na Twoje zgłoszenie.

OFERUJEMY:

– zatrudnienie w ramach umowy o pracę
– niezbędne narzędzia pracy jak: telefon, komputer
– dostępy do giełd transportowych
– atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanemu doświadczeniu, wynikom i zaangażowaniu w pracę
– atmosferę wzajemnej współpracy i pomocy
– premiowanie pozyskiwania nowych klientów do współpracy bezpośredniej
– naukę języka niemieckiego oraz inne szkolenia pozwalające być na bieżąco z kwestiami technicznymi i prawnymi

OCZEKUJEMY:

– doświadczenie w obszarze organizacji transportu/spedycji
– bardzo dobra znajomość języka obcego pozwalająca na swobodną komunikację telefoniczną i mailową z Klientami (angielski lub niemiecki – jest to warunek konieczny, a jego znajomość zostanie zweryfikowana w trakcie rozmowy wstępnej)
– umiejętność pracy pod presją czasu i w celu osiągnięcia wyznaczonego wyniku
– wysoka kultura osobista zarówno w relacjach z klientem jak i ze współpracownikami
– chęć rozwijania długookresowej kariery w branży transportowej i poprawiania swojego wyniku

ZADANIA NA STANOWISKU:

– planowanie, organizacja i nadzór nad procesami transportowymi taboru własnego
– pozyskiwanie zleceń transportowych dla taboru własnego zarówno od Klientów bezpośrednich, jak i z giełd transportowych
– obsługa klientów z zakresu transportu krajowego i międzynarodowego
– mile widziane i premiowane pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie partnerskich relacji
– rozliczenia kierowców, tras, pojedynczych przewozów
– raportowanie do klientów i przełożonego
– czynne uczestniczenie w rozwoju firmy